Hudební obor:

18. - 21. května 2020 v hlavní budově školy na adrese Olešská 2295/16 od 14,00 do 18,00 hodin.
Přijímáme budoucí hráče na: klavír, akordeon, keyboard, kytaru, basovou kytaru, housle, violu, violoncello, kontrabas, zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, trubka, sborový zpěv.

náhradní talentové tkoušky pro hudební obor........................

Přípravná hudební výchova

Přijímáme žáky od 5 let věku.

Výtvarný obor:

18. - 21. května 2020 v hlavní budově školy na adrese Olešská 2295/16 a nebo U Nových vil 3 od 14,00 do 18,00 hodin.

Literární obor:

18. - 21. května 2020

Taneční obor:

18. - 21. května 2020

Časté dotazy:

• S sebou není potřeba žádné vyplněné dokumenty. Porota bude chtít po rodičích na místě základní informace. Jméno, telefon, adresu, email. Volba nástroje u hudebního oboru se domluví na přijímacích zkouškách. V potaz bereme zájem dítěte, kapacitu školy, fyzické předpoklady dítěte.
  • U hudebního oboru má dítě prokázat základní smysl pro rytmus, hudební sluch a případně zazpívat jednoduchou písničku
  • Pokud jde žák na výtvarný obor, je vhodné, aby donesl obrázky, které již namaloval, ale není to podmínkou
  • U literárně dramatického oboru, může dítě předvést píseň, báseň, nebo říkadlo. Není to podmínkou
  • Na talentových zkouškách Tanečního oboru budeme prověřovat: rytmické a hudební cítění, koordinaci, pružnost a rozsah pohybu a tanečnost. Prosíme nejlépe přiléhavé oblečení, stažené vlasy a pokud možno cvičky s měkkou podrážkou.
  • Nejdůležitější je, aby bylo dítě na přijímacím řízení schopno komunikovat s porotou a projevilo spontánní zájem.

Těšíme se na nové talenty.